KARİYER

Global iş dünyasında, birden fazla ülkeden onlarca müvekkile hizmet veren ofislerimizde çalışmak üzere, sizin gibi nitelikli adaylara ihtiyaç duymaktayız.

Ofislerimiz, hukuk, finans, teknoloji, enerji gibi farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimize hizmet vermektedir. Bu kapsamda, avukat, finansçı, mühendis, analist gibi farklı pozisyonlarda görevlendirmeler yapmaktayız.

Ofislerimiz, uluslararası standartlarda hizmet sunan, dinamik ve yenilikçi bir çalışma ortamı sunmaktadır. Bu doğrultuda, bizimle ortak değerlere sahip, yüksek motivasyona sahip, takım çalışmasına yatkın ve yenilikçi adaylarla çalışmaktan büyük bir memnuniyet duyarız.

Ofislerimiz, aşağıdaki hukuk kategorilerinde uzmanlaşmış kadrolara sahiptir:

Aile Hukuku , Miras Hukuku , Ceza Hukuku , Ticaret Hukuku , Yabancılar Hukuku , İcra ve İflas Hukuku , Bilişim Hukuku , Gayrimenkul Hukuku , Fikri Mülkiyet Hukuku , Bankacılık Hukuku , İdare Hukuku , Tüketici Hukuku , Sivil Toplum Kuruluşları Hukuku , Medeni Usul Hukuku , Milletlerarası Hukuk , Rekabet Hukuku , Sağlık Hukuku , Sigorta Hukuku , Spor Hukuku , Vergi Hukuku

Bu kapsamda, hukuk alanında kariyer yapmak isteyen, farklı hukuk dallarında bilgi ve deneyim sahibi, dinamik ve yenilikçi adayların başvurularını bekliyoruz.

Kariyer

Asal Hukuk İş Başvurusu

Adım 1 / 3

Kişisel bilgileriniz

Adınız
E-posta adresiniz(Gerekli)
Adres(Gerekli)
Size telefonla ulaşmamız için en uygun zaman ne zamandır?
Başa dön tuşu